Spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie Stowarzyszenia Ołówek
17-01-2016

Zdjęcia » Spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie Stowarzyszenia Ołówek
17-01-2016

W niedzielę, 17 stycznia w Kościele parafialnym pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Świbie podopieczni, rodzice, wolontariusze i przyjaciele Stowarzyszenia Ołówek po raz kolejny mieli okazję spotkać się w swoim gronie. Spotkanie to rozpoczęło się wspólną adoracją Najświętszego Sakramentu oraz Mszą Świętą, i choć okres Narodzenia Pańskiego w kalendarzu dobiegł już końca, dzięki uprzejmości naszych przyjaciół ze scholi z parafii św. Floriana w Opatowie podczas przygotowanego przez nich wspólnego kolędowania mogliśmy ponownie poczuć magiczną atmosferę świąt.

Po zakończonym koncercie udaliśmy się na plebanię, gdzie po odczytaniu fragmentu Pisma Świętego wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie najlepsze życzenia. Znaleźliśmy czas na chwilę rozmowy oraz uśmiechu przy kawie i pysznych wypiekach, a każdy z podopiecznych i wolontariuszy otrzymał swój nieco spóźniony, świąteczny prezent.

Tego dnia złożyliśmy również podziękowania pani Edycie Rybczyńskiej oraz jej uczniom z Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Kępnie za zorganizowanie fantastycznego wspólnego treningu Fit'N'Roll specjalnie dla naszego Stowarzyszenia.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w tym pięknym dniu, a także osobom którym pomimo usilnych starań nie udało się dotrzeć na miejsce - wiemy, że byliście z nami sercem, za co my z całego serca jeszcze raz dziękujemy!