Ogłoszenia

 
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 
16 NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.07.2017.
 
1. Dziś po Mszach świętych święcenia pojazdów w łączności z dniem św. Krzysztofa – patrona kierowców.
    W poniedziałek wspomnienie św. Kingi, we wtorek - Św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa, w środę –
    Joachima i Anny, rodziców Maryi. W sobotę – św. Marty.
2. Zapowiedź 8/2017: Klaudia Krzywańska, panna, wyznania rzymskokatolickiego zamieszkała Świba 119
                                   i Rafał Fuchs, kawaler, wyznania rzymskokatolickiego, zam. Wodziczna 64
3. Lista na sprzątanie w lipcu nr domów: 13 – 2b.

 

 

Proboszcz

Ks. Rafał Lubryka

LIPIEC 2017
Lista ofiarodawców na sprzątanie kościoła 
Numery 13 – 2b
 
ZALEGŁE NUMERY Z KWIETNIA, MAJA I CZERWCA:
 
Mońka Marek i Ewa (53)
Kwaśnik Roksana i Przemysław (53)
Mońka Bartłomiej (53)
Składnikiewicz Alicja (35)
Sowiński Piotr i Bożena (33)
Bystry Leszek (27)
Ruzik Marek i Edyta (26)
Antczak Sebastian i Agnieszka(25)
Brząkała Jolanta (25)
Habelski Bolesław i Stefania (14)
Habelski Krzysztof i Ewa (14)
………………………………………………………………………………………………….. 
1. Iwanetzki Henryk i Maria (13)
2. Gorzawska Regina (13)
3. Iwanetzki Rafał i Anna (13)
4. Czechlowska Marianna (12)
5. Kucharzak Marcin i Paulina (11)
6. Walczak Mirosław i Violetta (10)
7. Walczak Krystian (10)
8. Bartosiewicz Józef i Jadwiga (10)
9. Mońka Andrzej i Lidia (9)
10. Mońka Mirosław (9)
11. Morta Robert i Natalia (8a)
12. Morta Mieczysław i Alicja (8)
13. Morta Karol (8)
14. Moska Stanisław i Bożena (7)
15. Moska Sylwia (7)
16. Majchrowska Maria (6)
17. Majchrowski Tadeusz i Elżbieta (6)
18. Majchrowski Dominik (6)
19. Majchrowski Karol (6)
20. Lisowski Ryszard i Anna (5)
21. Pisula Ryszard i Katarzyna(3)
22. Pisula Adam (3)
23. Konieczna Halina (3a)
24. Kamiński Tomasz i Ewelina (2a)
25. Kamiński Henryk i Barbara (2a)
26. Wróbel Rafał i Sylwia (2)
27. Świątek Marcin i Karolina (2)
28. Wróbel Jan i Regina (2b)

 

Odwiedziny chorych w domach
Wtorek, 20 czerwca od 9:00


  9:15 – 9:25 – Stanisława Malik
  9:30 - 9:40 – Maria Froń
  9:45 – 9:55 – Cecylia Myśliwiec
10:00 – 10:10 – Bronisława Rzepecka
10:15 – 10:25 – Tadeusz Wolski
10:30 – 10:40 – Regina Gorzawska
10:45 – 10:55 – Marta Wróbel
11:00 – 11:10 – Irena Nokiel
11:15 – 11:25 – Stefania Świtoń

 

 

CZERWIEC 2017
Lista ofiarodawców na sprzątanie kościoła 
Numery 33 – 14

ZALEGŁE NUMERY Z KWIETNIA I MAJA:
Mońka Marek i Ewa (53)
Kwaśnik Roksana i Przemysław (53)
Mońka Bartłomiej (53)
Klimecki Roman i Sylwia (35)
Składnikiewicz Ryszard i Helena (35)
Składnikiewicz Alicja (35)
…………………………………………………………………………………………………..

numery w czerwcu:
1.    Sowiński Piotr i Bożena (33)
2.    Błach Franciszek i Janina (32)
3.    Błach Robert (32)
4.    Napierała Marek i Maria (30)
5.    Napierała Gabriela (30)
6.    Bystry Leszek (27)
7.    Ruzik Marek i Edyta (26)
8.    Antczak Sebastian i Agnieszka(25)
9.    Brząkała Jolanta (25)
10.    Ślęzak Janusz i Anna (24)
11.    Pilarski Edmund i Maria (24)
12.    Pilarska Anna (24)
13.    Pilarski Leszek (24)
14.    Pilarski Grzegorz (24)
15.    Krzywański Stanisław (23)
16.    Skiba Ryszard i Lidia (23)
17.    Skiba Radosław (23)
18.    Piotrowski Andrzej i Natalia (23)
19.    Kilan Marek i Agata (22)
20.    Głowik Leszek i Edyta (19)
21.    Głowik Teresa (19)
22.    Muskała Janina (17)
23.    Muskała Piotr i Barbara (17)
24.    Muskała Tomasz i Anna (17)
25.    Biczysko Henryk i Irena (16)
26.    Jabłoński Mariusz i Jolanta (15)
27.    Habelski Bolesław i Stefania (14)
28.    Habelski Krzysztof i Ewa (14)

 

 

REKOLEKCJE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ORGANIZOWANE
PRZEZ NASZĄ DIECEZJĘ

 
 
OAZA DZIECI BOŻYCH
(po III klasie szkoły podstawowej do klasy VI)
Ostrzeszów: 15-31 lipca
Cena 450 zł
Zgłoszenia: ks. Maciej Krulak
Tel. 604  951 975
mkrulak@oaza.pl
 
OAZA NOWEJ DROGI I STOPNIA 
(po klasie VI szkoły podst. do klasy III gimnazjum)
Kamienica: 15-31 lipca
Cena 700 zł (z dojazdem)
Zgłoszenia: Aneta Krzak
Tel. 797 232 551
aneta_krzak@o2.pl
 
OAZA NOWEJ DROGI II STOPNIA
(po klasie VI szkoły podst. do klasy III gimnazjum) 
mogą na nią jechać ci co byli na I stopniu, jak i ci co nie byli jeszcze na OND
Borzęciczki: 27.06-13.07
Cena 500 zł
Prowadzący: Maciej Krulak
Tel. 604  951 975
mkrulak@oaza.pl
 
OAZA NOWEGO ŻYCIA I STOPNIA 
(po klasie III gimnazjum wzwyż)
Mikorzyn: 15-31lipca
Cena 500 zł
Prowadzący: ks. Maciej Krulak
Tel. 604  951 975
mkrulak@oaza.pl
 
OAZA NOWEGO ŻYCIA II STOPNIA (po klasie III gimnazjum wzwyż)
Kamienica: 15-31 lipca
Cena 700 zł (z dojazdem)
Zgłoszenia: Aneta Krzak
Tel. 797 232 551
aneta_krzak@o2.pl
 

 

 

Przebieg Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych:

 

Wielki Czwartek: 

19:00 – Msza Wieczerzy Pańskiej, 
Adoracja w Kaplicy Przechowania do 24:00.

Wielki Piątek: 

  7:00 – Uroczysta Jutrznia w kościele, 
15:00 – Droga krzyżowa, 
19:00 – Liturgia Męki Pańskiej, 
Adoracja w kaplicy Grobu Pańskiego do 24:00.

Wielka Sobota: 

  7:00 – uroczysta Jutrznia w kościele, adoracja, 
12:00 – święcenie potraw na Wierzbięcinie, 
14:00 i 15:00 – święcenie potraw w kościele. 
21:00 – Wigilia Paschalna zakończona procesją rezurekcyjną 
             przynosimy ze sobą świece (najlepiej chrzcielne!)

Niedziela Zmartwychwstania i Poniedziałek Wielkanocny: 

Msze święte o 8:30 i 11:00.

………………………………………………………………………………………………….

Wielki Czwartek:

(Adoracja w Kaplicy Przechowania do 24:00.)
Intencja modlitwy: za powołania i powołanych

20:00 – 20:30 – Rodziny dzieci komunijnych
20:30 – 21:00 – Rodziny kandydatów do bierzmowania
21:00 – 21:30 – Rada parafialna
21:30 – 22:00 – Żywy Różaniec Kobiet
22:00 – 22:30 – Żywy Różaniec Mężczyzn
22:30 – 23:00 – Apostolstwo Margaretka
23:30 – 24:00 – Rodziny kapłanów

Wielki Piątek:
(Adoracja w kaplicy Grobu Pańskiego do 24:00.)
Intencja modlitwy: za chorych i konających

20:00 – 20:30 – Rodziny dzieci ochrzczonych w tym roku
20:30 – 21:00 – Emeryci, wdowy, wdowcy
21:00 – 21:30 – Młodzież
21:30 – 22:00 – Krąg biblijny
22:00 – 22:30 – Rodziny 
22:30 – 23:00 – Przygotowujący się do ślubu
23:30 – 24:00 – Rada duszpasterska

Wielka Sobota:
(Adoracja ministrantów, scholi i Dzieci Maryi… w kaplicy Grobu Pańskiego)
Intencja modlitwy: za dzieci komunijne i grupy dziecięce

  9:00 –   9:30 – Jakub Tęsiorowski/Łukasz Fras/ Jakub Kłobutowski
  9:30 – 10:00 – Miłosz Kita/Hubert Pietrzykowski/Wojtek Jarczak
11:00 – 11:30 – Kamil Mieszkała/Karol Mieszkała/Wojtek Juszczak
11:30 – 12:00 – Jakub Kilan/Miłosz Pegza/Szymon Myśliwiec
12:00 – 12:30 – Dzieci Maryi
12:30 – 13:00 – Schola dziecięca
13:30 – 14:00 – Kuba Fras/Hubert Wiśniewski
14:00 – 14:30 – Dzieci komunijne
14:30 – 15:00 – Kacper Pegza/Maciek Banasiak
15:00 – 15:30 – Dzieci po I rocznicy Komunii świętej

 

 

KWIECIEŃ 2017
Lista ofiarodawców na sprzątanie kościoła 
(30 złotych od rodziny, 20 zł – osoba samotna)
Numery 61 – 50

1.    Hełmiński Stanisław i Jolanta (61)
2.    Cierlak Roman i Karolina (61)
3.    Malak Marcin i Barbara (60)
4.    Golas Henryk i Alina (58)
5.    Golas Marcin (58)
6.    Hojka Tomasz i Aneta (57)
7.    Hojka Michał (57)
8.    Hojka Dawid (57)
9.    Hojka Bronisław i Jadwiga (57)
10.    Kurbel Ryszard i Maria (56)
11.    Kurbel Piotr (56)
12.    Urbaniak Monika (56)
13.    Dyla Mieczysław i Grażyna (55a)
14.    Rybczak Dariusz i Izabela (55a)
15.    Wróbel Marta (54)
16.    Pegza Barbara (54)
17.    Pegza Mariusz (54)
18.    Pegza Damian (54)
19.    Walczak Jerzy i Maria (54/1)
20.    Kasprzak Marcin i Ilona (54/1)
21.    Mońka Marek i Ewa (53)
22.    Kwaśnik Roksana i Przemysław (53)
23.    Mońka Bartłomiej (53)
24.    Marczak Andrzej i Justyna (52)
25.    Marczak Dawid (52)
26.    Rybczak Edward (51)
27.    Kotas Paweł i Katarzyna (50)
28.    Jędros Jan i Danuta (50)

 

PARAFIALNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
25 MARCA – 27 MARCA

24 MARCA, PIĄTEK
SPOWIEDŹ WIELKOPOSTNA

                      15:30 – 16:30 PIERWSZA TURA SPOWIEDZI
                      19:00 – 20:00 DRUGA TURA SPOWIEDZI


25 MARCA, SOBOTA,
UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

                      18:00 – MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ
                               - PODJĘCIE DUCHOWEJ ADOPCJI DZIECKA POCZĘTEGO
                               - BŁOGOSŁAWIEŃSTWO MATEK Z DZIEĆMI 
                                 I MATEK SPODZIEWAJĄCYCH SIĘ DZIECKA

26 MARCA, 
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

                        8:30 – MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ
                      11:00 – MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ
                      15:00 – MSZA I GORZKIE ŻALE Z KAZANIEM PASYJNYM

27 MARCA,
PONIEDZIAŁEK

                     11:00 – MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ

28 MARCA,
WTOREK

                      11:00 – ODWIEDZINY CHORYCH W DOMACH

 

 

SZKOLNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
27 MARCA – 29 MARCA 2017 ROKU

 

27 MARCA, PONIEDZIAŁEK


                        9:00 – 10:00 – SPOTKANIE W KOŚCIELE Z NAUKĄ 


28 MARCA, WTOREK


                        9:00 – 10:00 – SPOTKANIE W KOŚCIELE Z NAUKĄ


29 MARCA, ŚRODA


                        9:00 – 10:00 – MSZA ŚWIĘTA Z NAUKĄ REKOLEKCYJNĄ


REKOLEKCJE POPROWADZI POCHODZĄCY W WIERUSZOWA 
KS. PIOTR WOŹNIAK, ZA KTÓREGO SERDECZNIE MÓDLMY SIĘ. 
NIECH PAN JEZUS SPOTKA W TYM CZASIE 
NASZE RADOSNE I OTWARTE SERCA

 

 

Ks. Piotr Woźniak

Odwiedziny chorych w domach

 

Wtorek, 28.03 od 11:00

11:00 – Maria Golas

11:20 – Regina Gorzawska

11:40 – Krzysztof Lenart

12:00 - Marta Wróbel

12:20 – Zofia Kurbel

12:40 - Irena Nokiel

 

Ks. Proboszcz

Odwiedziny chorych w domach

 

Wtorek, 28.03 od 11:00

10:20 - Ania Fras

10:40 - Bronisława Rzepecka

11:00 – Stefania Salamon

11:20 – Stanisława Malik

11:40 - Maria Froń

12:00 – Józef Mońka

12:20 – Cecylia Myśliwiec

12:40 – Tadeusz Wolski

 

 

 

MARZEC 2017
Lista ofiarodawców na sprzątanie kościoła 
(30 złotych od rodziny, 20 zł – osoba samotna)
Numery 80 – 62

1.    Kowalek Grzegorz i Aleksandra (80)
2.    Śpigiel Rufin (80)
3.    Wróbel Klemens i Mieczysława (79)
4.    Graf Maria (78)
5.    Wróbel Kazimierz i Danuta (77)
6.    Adamski Sebastian i Karolina (76)
7.    Klain Grzegorz i Stanisława (75)
8.    Klain Łukasz (75)
9.    Hełka Wacław i Elżbieta (74)
10.    Kwiatkowski Leszek i Halina (72)
11.    Szandała Paweł i Ewa (71a)
12.    Wiśniewski Jerzy i Barbara (71)
13.    Sołtysik Antoni i Krystyna (70)
14.    Mrówka Paweł (70)
15.    Nokiel Urszula (69)
16.    Mielcarek Teofil (69)
17.    Możdżanowska Krystyna (68a)
18.    Możdżanowski Rafał i Iwona (68a)
19.    Możdżanowski Sławomir i Danuta (68)
20.    Możdżanowski Tomasz i Agnieszka (68)
21.    Nokiel Ryszard i Elżbieta (67)
22.    Dymacz Genowefa (66)
23.    Wróbel Aldona i Paweł (66)
24.    Nokiel Irena (65)
25.    Nokiel Ryszard i Barbara (65)
26.    Paprocki Piotr i Sylwia (65)
27.    Matysik Lidia (62)
28.    Więcek Aleksandra (62)

 

Ks. Dominik Juszczak
Odwiedziny chorych w domach

Wtorek, 21.02 od 9:00
   9:00 – Maria Golas 
   9:20 – Regina Gorzawska 
   9:40 – Krzysztof Lenart 
10:00 -  Marta Wróbel
10:20 -  Irena Nokiel
10:40 – Stefania Świtoń 

 

Ks. Proboszcz

Odwiedziny chorych w domach

Wtorek, 21.02 od 8:45
  8:45 – Stefania Salamon
  9:20 – Stanisława Malik
  9:40 - Maria Froń
10:00 – Józef Mońka
10:20 – Cecylia Myśliwiec
10:40 – Tadeusz Wolski
11:00 – Bronisława Rzepecka 
11:20 – Anna Fras

 

LUTY 2017
Lista ofiarodawców na sprzątanie kościoła 
(30 złotych od rodziny, 20 zł – osoba samotna)
Numery 94 – 81

1.    Jagieniak Grzegorz (94)
2.    Jagieniak Marek (94)
3.    Winter Kamila i Krzysdztof Noculak (93)
4.    Maciejewski Sławomir i Beata (92a)
5.    Świtoń Zygmunt i Sabina (92)
6.    Świtoń Marcin (92)
7.    Górecki Marcin i Aleksandra (91)
8.    Ogorzelska Maria (91)
9.    Ogorzelski Dariusz (91)
10.    Bruździak Adam i Jadwiga (90)
11.    Bruździak Mateusz (90)
12.    Mucha Czesława (89)
13.    Mucha Jan (89)
14.    Hoja Stanisław i Irena (88)
15.    Jarczak Ryszard i Anna (88)
16.    Kasprzak Joanna (86)
17.    Kasprzak Tomasz i Paulina (86)
18.    Kasprzak Krzysztof i Alicja (86)
19.    Pawlak Jerzy i Marianna (85)
20.    Stryjak Roman i Joanna (85)
21.    Wiśniewska Irena (83)
22.    Dobrzyński Jerzy i Marzena (83)
23.    Świtoń Stefania (83)
24.    Wiśniewski Grzegorz i Jolanta (82)
25.    Wiśniewski Kazimierz i Aniela (82)
26.    Bieda Łukasz i Sylwia (81a)
27.    Kurzawa Jerzy i Elżbieta (81)
28.    Pichlak Krzysztof i Justyna (81)

 

Plan adoracji Najświętszego Sakramentu 28 stycznia 2017 roku

   9:00 –   9:30 – Żywy Różaniec Mężczyzn
   9:30 – 10:00 – Żywy Różaniec Mężczyzn
10:00 – 10:30 – Żywy Różaniec Kobiet
10:30 – 11:00 – Żywy Różaniec Kobiet
11:00 – 11:30 – Apostolat Margaretka
11:30 – 12:00 – Krąg biblijny
12:00 – 12:30 – Ministranci 
(Szymon Myśliwiec, Kacper Pegza, Miłosz Pegza, Maciej Banasiak, Hubert Wiśniewski)
12:30 - 13:00 – Ministranci 
(Wojtek Jarczak, Kuba Fras, Łukasz Fras, Kuba Kłobutowski, Hubert Pietrzykowski)
13:00 – 13:30 – Ministranci 
(Kuba Tęsiorowski, Miłosz Kita, Tobiasz Napierała, Kamil i Karol Mieszkała)
13:30 – 14:00 – Scholka
14:00 – 14:30 – Dzieci ze Szkoły Podstawowej
14:30 – 15:00 – Gimnazjaliści
15:00 – 15:30 – Kandydaci do bierzmowania z rodzicami
15:30 – 16:00 – Młodzież po bierzmowaniu
16:00 – 16:30 – Rada Parafialna
16:30 – 17:00 – Rada Duszpasterska
17:00 – 17:30 – Rodzice Dzieci Pierwszokomunijnych z dziećmi
18:00 – Eucharystia

 

STYCZEŃ 2017
Lista ofiarodawców na sprzątanie kościoła 
(30 złotych od rodziny, 20 zł – osoba samotna)
Numery 106 – 94

1.    Majchrowski Franciszek i Krystyna (106)
2.    Majchrowski Piotr (106)

3.    Goj Krzysztof i Danuta (105a)
4.    Goj Dawid (105a)
5.    Hanas Dawid i Sandra (105a)
6.    Ferdynus Józef i Elżbieta (104)
7.    Ferdynus Tomasz (104)
8.    Ferdynus Monika (104)
9.    Ferdynus Wiktor (104)
10.    Ferdynus Zenon (104)
11.    Pasieka Marek i Cecylia (104)
12.    Hoja Irena (103)
13.    Hoja Leszek (103)
14.    Pietrzykowski Artur i Łucja (103)
15.    Ferdynus Bernadeta (102)
16.    Błoch Bolesław i Jadwiga (101)
17.    Bystry Leszek i Beata (101)
18.    Jakubowska Józefa (101)
19.    Pawlak Kazimierz i Irena (100)
20.    Pawlak Jan i Zenobia (99)
21.    Garczarek Bogdan i Alina (98)
22.    Garczarek Andżelika (98)
23.    Garczarek Kazimiera (98)
24.    Matuszczak Stanisław i Róża (96)
25.    Mieszkała Zbigniew i Lidia (95a)
26.    Mieszkała Ludwik (95)
27.    Mieszkała Ryszard i Aneta (95)

28.    Jagieniak Weronika (94)

GRUDZIEŃ 2016
Lista ofiarodawców na sprzątanie kościoła 
(30 złotych od rodziny, 20 zł – osoba samotna)
Numery 1 – 1

1.    Nokiel Maria (119)
2.    Krzywański Piotr i Ewa (119)
3.    Krzywańska Klaudia (119)
4.    Prygiel Mariusz i Marzena (118)
5.    Walczak Jerzy i Gertruda (118a)
6.    Walczak Paweł (118)
7.    Walczak Karol i Aleksandra (118a)
8.    Nokiel Piotr i Magdalena (117b)
9.    Gollmer Marek i Teresa (117)
10.    Kucharski Tadeusz i Patrycja (117)
11.    Juszczak Franciszek (116)
12.    Szych Jarosław i Małgorzata (114)
13.    Szych Kamil (114)
14.    Banaś Bartłomiej i Karolina (114)
15.    Gollmer Irena (115)
16.    Gollmer Grażyna (115)
17.    Gollmer Michał i Renata (115)
18.    Hruszowiec Mieczysław i Mirosława (114a)
19.    Hruszowiec Dariusz i Katarzyna (114a)
20.    Cieplik Franciszek i Lidia (113)
21.    Dobrogoszcz Franciszek i Joanna (112)
22.    Dobrogoszcz Paulina (112)
23.    Majczyk Mirosław i Irena (111)
24.    Majczyk Helena (111)
25.    Błoch Maria (111a)
26.    Błoch Mariusz i Agnieszka (111a)
27.    Czapczyński Krzysztof i Beata (106)
28.    Maciołek Szymon i Aleksandra (106)

 

LISTOPAD 2016

Lista ofiarodawców na sprzątanie kościoła

(30 złotych od rodziny, 20 zł – osoba samotna)

Numery 141 – 123

 

  1. Rejdych Marian i Elżbieta (141)
  2. Tęsiorowski Jan (140)
  3. Tesiorowski Sławomir i Agata (140)
  4. Szych Sławomir i Joanna (140)
  5. Połomska Irena (139)
  6. Składnikiewicz Zdzisław i Stefania (138)
  7. Nokiel Helena (136)
  8. Kokot Jan i Grażyna (136)
  9. Kokot Mateusz (136)
  10. Wolski Tadeusz (135)
  11. Peter Jerzy i Pelagia (133)
  12. Kosik Zbigniew i Alicja (133)
  13. Kosik Paulina (133)
  14. Starczan Krzysztof i Anna (132)
  15. Starczan Tomasz (132)
  16. Hanas Edward i Urszula (132)
  17. Żurek Krzysztof i Wiesława (131)
  18. Szurmińscy Janusz i Marta (131)
  19. Fras Henryk (129)
  20. Fras Marek i Mirosława (129)
  21. Ciszewski Adam i Ewa (129 B)
  22. Rzepecka Bronisława (129 B)
  23. Żuraw Józef Barbary (126)
  24. Żuraw Marcin i Katarzyna (126)
  25. Grabowski Leszek i Monika (125 a)
  26. Czyż Kazimierz i Teresa (123)
  27. Wąsiak Jadwiga (123)
  28. Biczysko Karolina (123)

PAŹDZIERNIK 2016

Lista ofiarodawców na sprzątanie kościoła

(30 złotych od rodziny, 20 zł – osoba samotna)

Numery 157 – 143

 

  1.  Salamon Stefania (157)
  2.  Salamon Marcin (157)
  3.  Kaczmarek Weronika (156)
  4.  Małyszka Roman i Jolanta (156)
  5.  Małyszka Karolina (156)
  6.  Kłobutowski Wojciech (155)
  7.  Kłobutowski Zbigniew i Helena (155)
  8.  Kłobutowski Tomasz i Małgorzata (155)
  9.  Dominiczak Stanisław (155)
  10. Wiśniewski Sebastian i Aleksandra (154)
  11.  Woźniak Krzysztof i Natalia (154/3)
  12.  Brodowski Mateusz i Kamila (154/4)
  13.  Wiśniewska Zofia (154)
  14.  Nolbert Jacek i Wioleta (154/1)
  15.  Kościelny Józef (152)
  16.  Hendrysiak Karol (153)
  17.  Ogorzelski Paweł i Anna (150)
  18. Myśliwiec Cecylia (147)
  19.  Myśliwiec Mieczysław (147)
  20.  Gudra Franciszek (149)
  21.  Gudra Jerzy i Anna (149)
  22.  Zedel Tadeusz i Stanisława (145/2)
  23.  Dziura Renata (145/1)
  24.  Stochnio Zdzisław i Renata (145/5)
  25.  Kowalińska Edyta (145/4)
  26.  Walczak Andrzej i Małgorzata (143)
  27.  Walczak Natalia (143)
  28.  Walczak Karol (143)

 

WRZESIEŃ 2016

Lista ofiarodawców na sprzątanie kościoła

(30 złotych od rodziny, 20 zł – osoba samotna)

Numery 177 – 158

 

  1.  Mrugała Jan i Regina (177)
  2.  Pegza Radosław i Iwona (176)
  3.  Pałka Krzysztof i Marzena (175)
  4.  Pałka Dawid (175)
  5.  Noculak Władysław i Alicja (172)
  6.  Fiszer Amelia (172)
  7.  Łuszczek Ryszard i Irena (171)
  8.  Habel Marcin i Małgorzata (170)
  9.  Kuch Stanisław i Maria (168)
  10. Gruszka Maria (167)
  11. Gruszka Stanisław (167)
  12. Froń Maria (166)
  13. Froń Ryszard (166)
  14. Hanas Piotr i Gabriela (164a)
  15. Chaliman Joanna (164)
  16. Brzezicha Zbigniew (164)
  17. Chaliman Michał (164)
  18. Wiśniowska Sara (164)
  19. Chaliman Aleksander i Karolina (164)
  20. Górecki Rafał (163)
  21. Ociepa Adam i Aldona (162)
  22. Ociepa Daniel (162)
  23. Sołtysik Irena (162)
  24. Szefner Maria (161)
  25. Napierała Jerzy i Mariola (160)
  26. Pilarczyk Roch (159)
  27. Kaczmarek Mariusz i Iwona (159)
  28. Baraniak Piotr i Mariola(158)

SIERPIEŃ 2016

Lista ofiarodawców na sprzątanie kościoła

(30 złotych od rodziny, 20 zł – osoba samotna)

Numery 194 – 178

 

  1.  Staniszewski Henryk (194)
  2.  Marczak Eugeniusz i Józefa (193a)
  3.  Marczak Beata (193a)
  4.  Przybylski Mariusz i Teresa (193)
  5.  Myśliwiec Tadeusz i Halina (191)
  6.  Myśliwiec Paweł i Małgorzata (191)
  7.  Wróbel Rafał i Marlena (190)
  8.  Wróbel Maria (190)
  9.  Wróbel Bogdan i Urszula (190)
  10. Wróbel Marcin (190)
  11. Dobrowolny Tadeusz i Katarzyna (187)
  12. Skoczylas Stanisław i Janina (187)
  13. Kurzawa Aleksander i Małgorzata  (186)
  14. Kurzawa Stefan i Władysława (186)
  15. Kurek Marcin i Katarzyna (185b)
  16. Pegza Hieronim i Helena (185a)
  17. Pegza Patryk i Justyna (185a) 
  18. Grząśko Tomasz i Dagmara (185 b)
  19. Stachura Lidia (185)
  20. Stachura Daria  (185) 
  21. Pegza Irena (185)
  22. Mielcarek Szymon i Monika (185)
  23. Ceglarek Andrzej i Lila (181)
  24. Ceglarek Martyna (181)
  25. Majczyk Kazimierz (179)
  26. Majczyk Franciszek i Bożena (179)
  27. Majczyk Piotr (179)
  28. Mrugała Roman i Ewa (178)

 

 

LIPIEC 2016

Lista ofiarodawców na sprzątanie kościoła

(30 złotych od rodziny, 20 zł – osoba samotna)

Numery 214a – 194

 

  1. Burzała Mieczysław i Krystyna (214 a)
  2. Burzała Łukasz (214)
  3. Sołtysik Tadeusz i Michalina (214)
  4. Sołtysik Szymon i Edyta (214)
  5. Sedyk Danuta (213)
  6. Pieczonka Stefania (213)
  7. Sedyk Jakub (213)
  8. Sedyk Mateusz (213)
  9. Sedyk Krzysztof i Karolina (213)
  10. Kita Sławomir i Małgorzata (212)
  11. Gumna Maria (212)
  12. Sikora Krystyna (207)
  13. Sikora Leszek i Jadwiga (207)
  14. Sikora Henryk i Danuta (207)
  15. Gierak Marek i Bożena (206)
  16. Gierak Anna (206)
  17. Grygier Bogdan i Maria (205)
  18. Pustkowska Teresa (203)
  19. Pustkowski Andrzej i Romana (203)
  20. Pluta Paweł (201)
  21. Pluta Tomasz i Barbara (201)
  22. Nowak Tomasz i Mirela (200)
  23. Małolepsza Janina (199)
  24. Kołodziej Edmund i Bożena (199)
  25. Cieplik Czesław i Irena (198)
  26. Wróbel Wacław i Krystyna (197)
  27. Myśliwiec Tomasz i Ewelina (195)
  28. Staniszewska Irena (194)

 

CZERWIEC 2016

Lista ofiarodawców na sprzątanie kościoła

(30 złotych od rodziny, 20 zł – osoba samotna)

Numery 226 – 215

 

  1.  Krzak Andrzej i Grażyna (226)
  2.  Krzak Daniel i Priscilla (226)
  3.  Błach Marcin i Ewelina (224)
  4.  Świątek Marek i Justyna (224)
  5.  Świątek Dawid (224)
  6.  Świątek Paweł (224)
  7.  Świątek Aleksandra (224)
  8.  Świątek Sławomir (222)
  9.  Bacińska Stefania (221)
  10.  Baciński Marek (221)
  11.  Baciński Adam i Urszula (221)
  12.  Baciński Łukasz i Monika (221)
  13.  Maciejewscy Paweł i Magdalena (221)
  14.  Warpas Andrzej i Glomb Kazimiera (220)
  15.  Żurek Bogdan i Beata (219a)
  16.  Żurek Maciej (219a)
  17.  Tyc Marian i Janina (219)
  18.  Libudzic Grzegorz i Alina (219)
  19.  Solecki Piotr i Iwona (218)
  20.  Zięba Anita (218)
  21.  Solecka Julia (218)
  22.  Kucharski Rafał i Agnieszka (217)
  23.  Kucharski Marian i Anna (217)
  24.  Banasiak Roman i Irena (216)
  25.  Bancyrek Elżbieta (216)
  26.  Banasiak Marek Monika (215a)
  27.  Banasiak Celina (215)
  28.  Banasiak Leszek (215)

 

MAJ 2016

Lista ofiarodawców na sprzątanie kościoła

(30 złotych od rodziny, 20 zł – osoba samotna)

Numery 242a – 227

 

  1.  Kulok Bogusław i Barbara (242a)
  2.  Sieczka Mirosław i Iwona (242)
  3.  Marczak Wojciech i Agnieszka (241a)
  4.  Ciemny Henryk i Krystyna (241b)
  5.  Adamski Roman i Jadwiga (241a)
  6.  Gajewska Ewa (241)
  7.  Gajewska Aneta (241)
  8.  Peter Hildegarda (240)
  9.  Peter Eugeniusz (240)
  10.  Ślusarek Adrian i Anna (240)
  11.  Ospałek Krystyna (239)
  12.  Fras Sławomir i Elżbieta (239)
  13.  Malik Stanisława (237)
  14.  Malik Halina (237)
  15.  Słomiany Andrzej i Anna (236)
  16.  Dworakowski Michał (235)
  17.  Duda Justyna (235)
  18.  Korczak Adolf i Krystyna (234)
  19.  Grzona Adam i Małgorzata (234)
  20.  Adamski Leon i Helena (233)
  21.  Adamski Bogdan i Beata (233)
  22.  Adamski Tomasz (233)
  23.  Juszczak Lech i Maria (231)
  24.  Józefkowicz Michał i Marzena (231)
  25.  Hadryś Patryk i Beata (231)
  26.  Krzak Marek i Ewa (227)
  27.  Krzak Adam (227)
  28.  Przybylski Jakub (227)

 

KWIECIEŃ 2016

Lista ofiarodawców na sprzątanie kościoła

(30 złotych od rodziny, 20 zł – osoba samotna)

Numery 9 – 243

 

  1.  Mońka Mirosław (9)
  2.  Morta Mieczysław i Alicja(8)
  3. Morta Karol (8)
  4. Morta Robert i Natalia (8)
  5. Moska Stanisław i Bożena (7)
  6. Moska Sylwia (7)
  7. Majchrowska Maria (6)
  8. Majchrowski Tadeusz i Elżbieta (6)
  9. Majchrowski Dominik (6)
  10. Majchrowski Karol (6)
  11. Lisowski Ryszard i Anna (5)
  12. Możdżanowska Zofia (4)
  13. Pisula Ryszard i Katarzyna (3)
  14. Pisula Adam (3)
  15. Konieczna Halina (3a)
  16. Kamiński Tomasz i Ewelina(2a)
  17. Kamiński Henryk i Barbara (2a)
  18. Wróbel Rafał i Sylwia (2)
  19. Wróbel Jan i Regina (2b)
  20. Peliński Marek i Iwona (2c)
  21. Peliński Michał (2c)
  22. Peliński Dariusz (2c)
  23. Golas Marek i Marzena (1)
  24. Golas Dawid (1)
  25. Golas Maria (1)
  26. Reutt Mieczysław i Jadwiga (243)
  27. Reutt Piotr (243)
  28. Reutt Bartosz (243)