Ministranci

GRUPY » Ministranci

DYŻURY MINISTRANCKIE
 
PONIEDZIAŁEK 
1. Szymon Myśliwiec
    Dyżury dodatkowe (zaległe)
 
WTOREK
1. Kamil Mieszkała
2. Karol Mieszkała
3. Wojtek Jarczak
 
ŚRODA
1. Kacper Pegza
2. Miłosz Pegza
3. Wojtek Juszczak
 
CZWARTEK
1. Kuba Kłobutowski
2. Maciek Banasiak
3. Marcel Malak 
 
PIĄTEK 
1. Kuba Fras 
2. Miłosz Kita
3. Tobiasz Napierała
 
SOBOTA
1. Hubert Wiśniewski
2. Kuba Tęsiorowski
3. Kuba Kilan
 
NIEDZIELA
    8:30                                11:00
1. Tobiasz Napierała   1. Kacper Pegza
2. Łukasz Fras            2. Miłosz Pegza
3. Kuba Fras               3. Wojtek Juszczak
4. Miłosz Kita              4. Kuba Kłobutowski
5. Kamil Mieszkała     5. Maciek Banasiak
6. Karol Mieszkała      6. Marcel Malak
7. Wojtek Jarczak       7. Szymon Myśliwiec
 

PLAN KOLĘDY:

ROZPOCZYNAMY 20 MINUT WCZEŚNIEJ (8:40,13:40 lub 14:40 NA PROBOSTWIE)
NIE MA ŚNIADAŃ, TYLKO OBIADY I KOLACJE
ZABIERAMY: KOMŻE (DZIEŃ WCZEŚNIEJ), LATARKI, PUSZKI, CIEPŁE UBRANIE
DO CHORYCH IDZIEMY Z NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM (numer oznaczono na zielono)
W CZWARTKI I PIĄTKI KOLĘDA OD GODZINY 15:00 

PRZERWA: 17:30 – 19:00 (NA MSZĘ ŚW.)

27.12 (ŚRODA) OD GODZINY 9:00 KAROL MIESZKAŁA I WOJTEK JARCZAK

Numery domów: 86, 86A, 88, 89, 90, 85, 91, 92,92A, 93; 14:00 – obiad: 95,

15:00: 94, 95A, 96, 98, 99 (przerwa na Mszę),19:00: 100, 101 (kolacja 19:30)

28.12 (CZWARTEK) OD GODZINY 9:00 KAMIL MIESZKAŁA I KACPER PEGZA

Numery domów: 102, 103, 104, 105A, 106, nr?, nr?, 111A, 111, 112; 14:00 - obiad: 113, 

15:00: 114a, 114, 115, 116, 117 (przerwa na Mszę), 19:00: 117b, 117 a (kolacja 19:30)

29.12 (PIĄTEK) OD GODZINY 9:00 TOBIASZ NAPIERAŁA I MIŁOSZ KITA

Nunery domów: 118A, 119, 122,123, 125A, 126, 129B, 129, 131, 132, 133; 14:00 – obiad: 136, 

15:00: 143, 138, 139, 140,141, (przerwa na Mszę), 19:00: 53, 56 (kolacja 19:30)

30.12 (SOBOTA) OD GODZINY 9:00 MIŁOSZ KITA I KUBA KŁOBUTOWSKI

Numery domów: 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81A, 82, 83; 14:00 – obiad: 72, 

15:00: 71, 71A, 69 (przerwa na Mszę), 19:00: 69, 70 (kolacja 19:30)

2.01 (WTOREK) OD GODZINY 14:00 MARCEL MALAK I WOJTEK JUSZCZAK

Numery domów: 14:00 – obiad: 65, 15:00: 68A, 68, 67, 66, 61 (przerwa na Mszę),

19:00: 60, 62 (kolacja 19:30)

3.01 (ŚRODA) OD GODZINY 14:00 SZYMEK MYŚLIWIEC I WOJTEK JARCZAK

Numery domów: 14:00 – obiad: 58, 15:00: 57, 55A, 54, 54/1, 52 (przerwa na Mszę),

19:00: 51, 51B (kolacja 19:30)

4.01 (CZWARTEK) OD GODZINY 15:00 KUBA FRAS I HUBERT WIŚNIEWSKI

Numery domów: 15:00 – obiad: 50, 16:00: 49A, 49, 48 (przerwa na Mszę),

19:00: 47, 46 (kolacja 19:30)

5.01 (PIĄTEK) OD GODZINY 15:00 HUBERT WIŚNIEWSKI I KUBA FRAS

Numery domów: 15:00 – obiad: 44, 16:00: 43, 43A, 42 (przerwa na Mszę),

19:00: 40, 39 (kolacja 19:30)

8.01 (PONIEDZIAŁEK) OD GODZINY 14:00 MARCEL MALAK I KUBA KŁOBUTOWSKI

Numery domów: 14:00 – obiad: 36A, 15:00: 36, 35, 34, 33, 32, (przerwa na Mszę),

19:00: 26, 30 (kolacja 19:30)

9.01 (WTOREK) OD GODZINY 14:00 WOJTEK JARCZAK I WOJTEK JUSZCZAK

Numery domów: 14:00 – obiad: 24, 15:00: 25, 24, 23, 22, 20 (przerwa na Mszę),

19:00: 19, 17 (kolacja 19:30) 

10.01 (ŚRODA) OD GODZINY 14:00 MACIEK BANASIAK I KAROL MIESZKAŁA

Numery domów: 14:00 – obiad: 15, 15:00: 16, 14, 13, 12, 11 (przerwa na Mszę),

19:00: 10, 9 (kolacja 19:30)

11.01 (CZWARTEK) OD GODZINY 15:00 KACPER PEGZA I SZYMON MYŚLIWIEC

Numery domów: 15:00 – obiad: 8A i 8, 16:00: 7, 6, 5 (przerwa na Mszę),

19:00: 3, 2A (kolacja 19:30)

12.01 (PIĄTEK) OD GODZINY 15:00 KAMIL MIESZKAŁA I WOJTEK JUSZCZAK

Numery domów: 15:00 – obiad: 2 i 2b, 16:00: 2, 2c i 2c (przerwa na Mszę),

19:00: 3a, 1 (kolacja 19:30)

13.01. (SOBOTA) OD GODZINY 9:00 TOBIASZ NAPIERAŁA I MACIEK BANASIAK

Numery domów: 9:00: 145/1, 145/2, 145/4, 145/3, 145/5, 147, 149, 149, 150, 152, 

14:00 – obiad: 154, 15:00: 151/5, 151/6, 151/7, 154/1 (Przerwa na Mszę) 19:00: 154/3,

154/4 (kolacja 19:30)

15.01. (PONIEDZIAŁEK) OD GODZINY 14:00 KAROL MIESZKAŁA I KUBA KŁOBUTOWSKI

Numery domów: 14:00 - OBIAD: 155, 15:00: 154/1, 154, 156, 156, 157, (PRZERWA NA MSZĘ), 19:00: 158, 159 (kolacja 19:30)

16.01. (WTOREK) OD GODZINY 14:00 KAROL MIESZKAŁA I MARCEL MALAK

Numery domów: 14:00 - OBIAD: 162, 15:00: 160, 161, 163, 164, 164A, (PRZERWA NA MSZĘ), 19:00: 166, 169 (kolacja 19:30)

17.01. (ŚRODA) OD GODZINY 14:00 WOJTEK JARCZAK I KACPER PEGZA

Numery domów: 14:00 - OBIAD: 170, 15:00: 167, 168, 171, 175, 177, (PRZERWA NA MSZĘ), 19:00: 178, 176 (kolacja 19:30)

18.01. (CZWARTEK) OD GODZINY 15:00 KUBA FRAS I HUBERT WIŚNIEWSKI

Numery domów: 15:00 - OBIAD: 185A, 16:00: 185B, 185C, 179 (PRZERWA NA MSZĘ), 19:00: 182, 181 (kolacja 19:30)

19.01. (PIĄTEK) OD GODZINY 15:00 SZYMON MYŚLIWIEC I KACPER PEGZA

Numery domów: 15:00 - OBIAD: 185, 16:00: 186, 187, 190 (PRZERWA NA MSZĘ), 19:00: 191, 193 (kolacja 19:30)

20.01. (SOBOTA) OD GODZINY 9:00 TOBIASZ NAPIERAŁA I KAMIL MIESZKAŁA

Numery domów: 9:00: 231, 233, 234, 198, 197, 195, 194, 199, 193A, 201, 14:00 (OBIAD): 208, 15:00: 206, 203, 205, 207, 207 (PRZERWA NA MSZĘ), 19:00: 213, 212 (kolacja 19:30)

22.01. (PONIEDZIAŁEK) OD GODZINY 14:00 MACIEK BANASIAK I MARCEL MALAK

Numery domów: 14:00 - OBIAD: 214, 15:00: 200, 215A, 215, 216, 217, (PRZERWA NA MSZĘ), 19:00: 218, 214A (kolacja 19:30)

23.01. (WTOREK) OD GODZINY 13:30 WOJTEK JUSZCZAK I KUBA KŁOBUTOWSKI

Numery domów: 13:30 - OBIAD: 221 - 220A,

24.01. (ŚRODA) OD GODZINY 14:00 MACIEK BANASIAK I SZYMON MYŚLIWIEC

Numery domów: 14:00 - OBIAD: 243 - 239

25.01. (CZWARTEK) OD GODZINY 15:00 KAMIL MIESZKAŁA I TOBIASZ NAPIERAŁA

Numery domów: 15:00 - OBIAD: 241A - 241C